Chceš sa stať pilotom (pilotkou) vetroňa?

Vítame Ťa na stránkach Bezmotorovej leteckej školy Aeroklubu Poprad !

 

Ak Ťa fascinuje lietanie, chceš zažiť ten skvelý pocit krúženia medzi mrakmi bez rušivého hučania motora, na týchto stránkach zistíš ako na to. Ponúkame neopakovateľné zážitky strávené na zemi i vo vzduchu, na palube vetroňa nad krásnou podtatranskou krajinou, neoceniteľné vedomosti a skúsenosti (nielen) z oblasti letectva, pretože lietanie rozvíja myslenie, odvahu, predvídavosť a dôveru vo vlastné sily viac než ktorýkoľvek iný šport. Ak sa chceš v budúcnosti venovať lietaniu profesionálne, neexistuje lepší začiatok "kariéry" ako lietanie na vetroňoch!

 

 

 

Prvé stretnutie záujemcov už 23. februára 2013 na letisku v Poprade!

Prosíme prípadných záujemcov aby sa prihlásili vopred prostredníctvom formulára na tomto webe, príp. telefonicky. Prihlásenie na toto stretnutie je nezáväzné. Dozviete sa všetky dôležité informácie ohľadom výcviku, zoznámite sa s inštruktormi a technikou a spoznáte priestory, v ktorých sa odohráva aeroklubový život.

Tešíme sa na Vás!

 
Máš záujem?

Ak si odhodlaný/á sa prihlásiť, alebo sa chceš čokoľvek opýtať, neváhaj a kontaktuj nás. Môžeš tak urobiť hneď niekoľkými spôsobmi:

  • telefonicky, na tel. číslach: 0905 374 491, 0903 255 709, 0911 414 707
  • e-mailom na: jancik.mato(a)gmail.com
  • prostredníctvom formulára na tomto webe

Tešíme sa na Vaše otázky a prihlášky :)

 

Dôležité termíny

23.02. Informačné stretnutie záujemcov o bezmotorový výcvik